Apie mus

Lempine audio technika aktyviai domiuosi nuo 2000 metų.

Per tą laiką buvo išbandytos įvairios „koncepcijos“ ir pagaminta įvairių tiek SE, tiek PP stiprintuvų, pradinių stiprintuvų, RIAA korekcinių stiprintuvų ir DAC‘ų. Teko išbandyti audiofilinius tiesioginio kaitinimo triodus 2A3; 300B, padirbėti su keletu 6L6 šeimos atstovų (6F6; G807; KT66; 6550) ir visai ne garsui stiprinti sukurtų lempų. Ne iš nuogirdų susipažinti su įvairiais transformatorių gamintojais, tiek garsiais vardais besivadinančiais, tiek ir mažiau žinomais DIF gaminiais iš Ukrainos ir Izraelio. Pajusti džiaugsmą kai visai paprasti sprendimai duoda puikų rezultatą ir nusivylimo kartėlį, kai ilgai ir kruopščiai gamintas projektas su brangiais komponentais nepateisina lūkesčių.

Pirmieji transformatoriai skaičiuoti ir vynioti dar vaikystėje, nors ir neturėjo nieko bendra su lempiniu audio, bet patirtis labai pravertė gaminant savus išėjimo, tarpkaskadinius ir jėgos transformatorius.

Begalės laiko buvo praleista dalyvaujant įvairių užsienio „DIYerių“ forumų diskusijose ieškant, dalinantis, atrandant ir nuklystant…

Šiandien galima drąsiai teigti, kad susiformavo suvokimas apie įvairių schemotechnikų koncepcijų ir panaudotų komponentų įtaką garsui, todėl galime pasiūlyti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą.

Lempinė audio technika
© 2015-2016 RADA Electronics | Visos teisės saugomos.